Loading...

HAKKIMIZDA

Anasayfa / HAKKIMIZDA

HİKAYEMİZ

Turgut Fırat Proje İnşaat Anonim Şirketi, mühendislik firması olarak 2006 yılında Turgut Fırat tarafından kuruldu.

İnşaat mühendisliği alanında aldığı eğitim sonrası profesyonel yaşama geçen şirket kurucusu Turgut FIRAT, yıllarca uygulama alanında edindiği deneyim ile 2013 yılında CST Proje İnşaat A.Ş. firmasını da kurarak Ankara’da bir çatı altında grup firmalarını birleştirdi. CST Proje İnşaat A.Ş. unvanı 2018 yılında Turgut FIRAT Proje İnşaat A.Ş. olarak değiştirildi. Firmalarımız kurulduğu yıldan başlayarak, her türlü alt yapı ve
üst yapı inşaat işlerinde faaliyet göstererek, teknik kadro, teknoloji ve donanım yönünden sürekli gelişerek, iş hacmini artıran bir trend yakalamış ve birçok başarıya imza atmıştır. Uzman kadro, üstün donanım ve güçlü finansal yapısıyla, prensipleri dürüstlük ve güvenilirlik olan Turgut FIRAT Proje İnşaat A.Ş., bu sayede inşaat sektöründe saygın bir yer elde etmiştir.

YÖNETİM KURULU

Turgut Fırat, 1983 yılında Muş ilinde dünyaya gelmiştir. İlk, orta ve lise eğitimini Muş ilinde tamamlamıştır. 2006 yılında İstanbul Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun olmuştur. Yine aynı üniversitenin işletme bölümünde çift anadal yapmıştır. Mezuniyetine müteakip şahıs firmasını 2006 yılında kurarak taahhüt sektöründe ülkemizin birçok ilinde inşaat yapım projelerini başarıyla tamamlamıştır. Halen daha ülkemizde alt ve üstyapı alanlarında projelerimizin yapımı devam etmektedir.


HİZMET POLİTİKAMIZ

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlamak, sorunlarını hızlı ve etkili bir şekilde çözmek, sürekli olarak kendimizi geliştirmek ve yenilikçi çözümler sunmak hizmet politikamızın temel prensipleri.

SAĞLAMLIK

Doğal afetlere, çevresel faktörlere, yapım hatalarına karşı dayanıklılığı artırmak ve insanların güvenliğini sağlamak için sağlam yapılar inşa ediyoruz.

ÇEVRE DOSTU

Çevre dostu malzeme, yenilenebilir enerji kaynaklarını kullanma, atık yönetimi ve su tasarrufu, çevre dostu yapılar inşa ederken dikkat ettiğimiz temel prensiplerimiz.

KALİTE

Yapıların dayanıklılığını arttırarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için kaliteli malzeme kullanıyor, doğru yöntemler uygulayıp, sıkı denetimler yapıyoruz.

TEKNOLOJİ

Verimli ve güvenli çalışma için yüksek teknolojili araç ve ekipmanlar kullanıyor, çalışanlarımızın işlerini daha kolay, daha etkili bir şekilde yapmalarına imkan sunuyoruz.

İŞ BİRLİĞİ

İş birliği, inşaat sektöründe başarının anahtarıdır. Projelerimizin sağlıklı bir şekilde tamamlanması için birçok farklı işletme, işçi ve uzmanı bir araya getiriyoruz.

KALİFİYE PERSONEL

Hatasız ve ekonomik yapılar inşa etmek için işini zamanında ve doğru bir şekilde yapan, bilgi beceri ve deneyime sahip kalifiye personellerle çalışıyoruz.

GELİŞİM

Rekabet gücümüzü arttırmak ve müşterilerimizin beklentilerine daha doğru yanıt vermek için gelişime ayak uyduruyor, teknolojiyi yakından takip ediyoruz.

İŞ GÜVENLİĞİ

İş sağlığı ve güvenliği için riskleri belirleyip önlemler alıyor, çalışanlarımıza gerekli eğitimleri vererek güvenli bir yaşam sürmelerine yardımcı oluyoruz.

BELGELERİMİZ

ISO 9001:2015
DSR CERTIFICATION
ISO 14001:2015
DSR CERTIFICATION
ISO 45001:2018
DSR CERTIFICATION

Lütfen bize güvenin. Size asla spam göndermeyeceğiz.